psychotesty testy w przygotowaniu lista wszystkich testów
baza wiedzy spotkania z ekspertami czat z ekspertem
strefa dla kobiety testy dla nastolatków testy dla rodziców

BEZPIECZEŃSTWO NA STRONACH SERWISU TESTREE.PL

1. Dokonywanie płatności na stronach serwisu testree.pl jest w pełni bezpieczne dzięki szyfrowanych połączeniom SSL.

2. Dane użytkowników są zabezpieczone przed ingerencją osób trzecich.

3. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jak testree.pl dba o bezpieczeństwo użytkowników i ich danych?

Bezpieczny serwis testree.pl

Administrator serwisu testree.pl dba o to, aby dane pozostawione przez użytkowników były dostępne wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem serwisu. Nigdy nie udostępniamy danych osobom trzecim ani innym firmom.

Bezpieczny newsletter od testree.pl

Użytkownicy zapisujący się do naszego newslettera wyrażają w ten sposób zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez administratora serwisu testree.pl. Rejestracja w sekcji “newsletter” oznacza zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze handlowym od testree.pl na podany adres. W każdej chwili użytkownik ma możliwość wyrejestrowania się z naszej listy mailingowej.

Bezpieczne dane osobowe w testree.pl

Dane osobowe pozyskane przez serwis testree.pl w sekcjach “newsletter” oraz “pytanie do eksperta” są przechowywane i przetwarzane są w sposób zgodny z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) Użytkownicy mają zgodnie z prawem możliwość dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, a także do żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.

EMAIL Udostępnij na Blipie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze podziel się
dotpay