psychotesty testy w przygotowaniu lista wszystkich testów
baza wiedzy spotkania z ekspertami czat z ekspertem
strefa dla kobiety testy dla nastolatków testy dla rodziców

faq

W jaki sposób powstają Testy testree.pl?

Nasze testy są przygotowywane przez psychologów we współpracy z ekspertami z dziedzin, których Testy dotyczą. U podłoża każdego z testów leży sprawdzony model teoretyczny. Teorie, po które sięgamy to obszary wiedzy, z których korzystają wszyscy naukowcy, psychologowie oraz specjaliści zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce i na świecie. Aby zagwarantować najwyższą jakość naszych narzędzi, nad procesem ich  powstawania czuwają specjaliści z zakresu metodologii oraz statystyki.

POWRÓT DO LISTY

W jaki sposób otrzymam raport?

Jest to uzależnione od indywidualnych ustawień przeglądarki w Twoim komputerze. Raport z badania testem testree.pl pojawi się na stronie lub zostanie zapisany jako plik pdf w pamięci Twojego komuputera. 

POWRÓT DO LISTY

Czy mogę bezpłatnie wypełnić test?

Tak, wypełnienie testu jest bezpłatne. Jednocześnie, aby uzyskać dostęp do wyników i raportu należy wpisać kod, który się otrzymuje się po uiszczeniu opłaty zgodnej z cennikiem. 

POWRÓT DO LISTY

W jaki sposób mogę zapłacić za dostęp do raportu?

W celu zapewnienia bezpieczeństwa serwis testree.pl udostępnia system płatności internetowych Dotpay. Za jego pośrednictwem w bezpieczny sposób można dokonywać płatności sms-ami.

POWRÓT DO LISTY

Co mam zrobić, jeśli zapłaciłem, a nie otrzymałem raportu z testu?

Natychmiast zgłoś ten problem na nasz adres e-mail: pomoc(at)testree.pl. Po potwierdzeniu przez nas dokonania płatności prześlemy Ci specjalny kod. Po otrzymaniu kodu wykonaj test ponownie i wpisz podany przez nas kod. Jednocześnie, prosimy o sprawdzenie ustawień przeglądarki, aby nie blokowała ona możliwości wyświetlenia raportu na stronie lub pobrania pliku pdf. 

POWRÓT DO LISTY

Czy mogę wpływać na to, jakie testy będą dostępne w serwisie testee.pl?

 W sekcji „laboratorium” jest miejsce, aby wpisać propozycje kolejnych tematów testów. Od tego w dużym stopniu zależeć będzie jakie testy będziemy przygotowywać w najbliższej przyszłości.

POWRÓT DO LISTY
EMAIL Udostępnij na Blipie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze podziel się
dotpay