psychotesty testy w przygotowaniu lista wszystkich testów
baza wiedzy spotkania z ekspertami czat z ekspertem
strefa dla kobiety testy dla nastolatków testy dla rodziców

partnerzy testree.pl

Morgan Brown

Morgan Brown Group – Direct Search

Firma doradcza o profilu rekrutacyjnym, której głównym obszarem jest prowadzenie projektów metodą poszukiwań bezpośrednich na stanowiska kierownicze i zarządcze w różnego typu organizacjach biznesowych. Pracuje na zlecenie zarządów i działów HR. Poza działaniami rekrutacyjnymi rozwija zasoby, procesy i narzędzia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi tak, by realizowały one cele strategiczne Klientów, Skutecznie poszukuje i rekomenduje najbardziej pasujących kandydatów wnoszących do firm najwyższe kompetencje i zdolności.
Teneo

TENEO Szkolenia i Doradztwo

Celem firmy jest dostarczanie rozwiązań, które wspierają firmy w rozwoju potencjału kompetencyjnego pracowników. Przygotowuje szkolenia z psychologii biznesu skierowane zarówno do kadry menedżerskiej, jak i pracowników niższego szczebla. Dodatkowo świadczy usługi doradcze dotyczące badania potencjału pracowników, planowania ścieżek karier, coachingu i zarządzania kompetencjami w organizacji. .
Navigo Grupa

NAVIGO Grupa

jest firmą doradczo-szkoleniową działającą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (HRM). Firma skupia wiedzę i doświadczenia trenerów i konsultantów od wielu lat projektujących i realizujących działania wspierające rozwój organizacji oraz ich pracowników. Posiadamy szerokie doświadczenie, nabyte podczas pracy zarówno po stronie biznesu, jak i po stronie firm doradczych i szkoleniowych.
PASJA Grupa Dobrych Trenerów

PASJA Grupa Dobrych Trenerów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających i ceniących jakość usług Klientów, we wrześniu 2004 roku powstała firma PASJA Grupa Dobrych Trenerów.

Już ponad sześć lat z dużym powodzeniem i sukcesami prowadzimy działalność szkoleniową, doradczą i projektową dostarczając najwyższej jakości usług w zakresie warsztatów szkoleniowych, coachingu, treningów interpersonalnych oraz projektowania i aranżacji przestrzeni handlowych.

Firma PASJA Grupa Dobrych Trenerów specjalizuje się w business, executive i life coachingu oraz prowadzeniu szkoleń z takich obszarów jak: zarządzanie, sprzedaż i marketing, umiejętności interpersonalne, rozwój osobisty, HR, merchandising.

Jesteśmy grupą charyzmatycznych ludzi, których połączyła jedna pasja -  wszystko co robimy, robimy z PASJĄ!

Każdy z trenerów Pasji ma pozytywny stosunek do świata i ludzi oraz nieodłączny uśmiech, który zapewnia praktyczny, motywujący i inspirujący, model prowadzenia szkolenia. Dla nas najważniejsi są nasi Klienci, ponieważ pasjonujemy się możliwością towarzyszenia im w rozwoju.
grajWysoko.pl

grajWysoko.pl

www.grajWysoko.pl to serwis dla proaktywnych kobiet, które chcą sięgać po więcej. Z pazurem i z pasją..! Znajdziesz tu mocne patenty, sprawdzone rozwiązania i skuteczne metody, które nie pozwalają zamknąć się pułapce codziennej rutyny. Czerp całymi garściami z doświadczeń kobiet, które żyją tak, jak lubią i tak, jak chcą. I którym zmiana życia na lepsze nieustannie się udaje.

Akademia Krakowska

Biuro Karier Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego

Biuro Karier Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego zostało powołane w celu stworzenia studentom i absolwentom Krakowskiej Akademii możliwości efektywnego zdobywania i pogłębiania wiedzy oraz umiejętności praktycznych niezbędnych do podjęcia i utrzymania pracy zawodowej, stażu zawodowego oraz innych form doświadczenia zawodowego.

Biuro Karier Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego działa jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, agencja doradztwa personalnego oraz agencja poradnictwa zawodowego na podstawie certyfikatu nr 1180, dokumentującego bezterminowy wpis podmiotu do rejestru agencji zatrudnienia. Biuro Kariery należy również do Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier.

Od kilku lat skutecznie pomagamy naszym studentom i absolwentom w poruszaniu się po trudnym rynku pracy.

Do naszych zadań należą:
  • prowadzenie indywidualnego doradztwa zawodowego dla studentów i absolwentów,
  • prowadzenie bazy danych studentów i absolwentów poszukujących pracy, stażu, praktyki zawodowej,
  • pomoc w tworzeniu dokumentacji – CV, listu motywacyjnego,
  • pomoc w planowaniu kariery zawodowej,
  • gromadzenie i udostępnianie ofert pracy, praktyk, staży, szkoleń
  • organizacja szkoleń, warsztatów, prezentacji pracodawców
  • organizacja targów pracy
  • baza danych pracodawców
  • rozpowszechnianie informatorów, katalogów, poradników ułatwiających poruszanie się na rynku pracy
  • badanie karier zawodowych absolwentów


Fundacja Kobieta Nowego Czasu

Fundacja Kobieta Nowego Czasu

Fundacja Kobieta Nowego Czasu swoje działania kieruje głównie do Kobiet w każdym wieku, choć i Mężczyźni znajdą tu dla siebie miejsce, i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Celem Fundacji jest wspomaganie, edukowanie, ochrona i promocja Kobiet. Wspieranie w przemianie, w rozwoju świadomości, przekazywanie wiedzy na temat dbałości o duszę i ciało. Działalność Kobiety Nowego Czasu to edukacja w kierunku czerpania bogactwa z własnego wnętrza, w kwestii dbałości o zdrowie, image. Aktywizacja życiowa, zawodowa, ochrona słabszych, promocja Tych, które są przedsiębiorczeBAZA WIEDZY
EMAIL Udostępnij na Blipie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze podziel się
dotpay