psychotesty testy w przygotowaniu lista wszystkich testów
baza wiedzy spotkania z ekspertami czat z ekspertem
strefa dla kobiety testy dla nastolatków testy dla rodziców

spotkania z ekspertami: nasi psychologowie i doradcy

Arkadiusz Świderski

Arkadiusz Świderski

Doradca HR, ekspert w zakresie coachingu kariery - Morgan Brown Group

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży B2B, zarządzaniu zespołami rekrutacyjnymi, zagadnieniami HR, kierowaniu projektami zmian oraz kreowaniu i wdrażaniu narzędzi wspierających funkcję HR w organizacjach biznesowych. Doświadczenia zawodowe zdobywał w firmach o profilu rekrutacyjnym i doradczo-szkoleniowym.
Urszula Gościcka

Urszula Gościcka

Psycholog, doświadczony trener psychologii biznesu - TENEO

Z pasją podchodzi do realizowanych projektów. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących umiejętności osobistych oraz przede wszystkim w indywidulanej pracy rozwojowej z ludźmi. Założyła własną firmę doradczo-szkoleniową TENEO.
Maciej Jagielski

Maciej Jagielski

Konsultant w zakresie ścieżek kariery i zarządzania talentami - NAVIGO GRUPA

Specjalizuje się w doradztwie w zakresie wdrażania modeli kompetencyjnych, systemów ocen pracowniczych, opisów stanowisk pracy, projektowania systemowych rozwiązań w obszarach rektuacji i selekcji oraz szkoleń i rozwoju pracowników. Projektuje narzędzia i realizuje projekty diagnozy kompetencji metodami obserwacyjnymi - ocena 180/360°, Assessment & Development Center.
Paweł Jurek

Paweł Jurek

Doktor psychologii, adiunkt w Instytucie Psychologii UG, Kierownik ds. Metodologii HRM – www.portkariery.pl

Specjalizuje się w zarządzaniu kompetencjami oraz tworzeniu testów diagnostycznych. Prowadzi zajęcia z metodologii badań psychologicznych. Konsultant i kierownik projektów HRM realizowanych dla wielu organizacji. Autor narzędzi i metod pomiaru dopasowania zawodowego. Realizator projektów badawczych z zakresu trafności procesu oceniania innych, a także psychologicznych predyktorów efektywności zawodowej. Współpracuje m.in. z Akademią im. L. Koźmińskiego, Szkołą Wyższa Psychologii Społecznej oraz Politechniką Gdańską.
Maciej Żurek

Maciej Żurek

Specjalista terapii uzależnień, psychoterapeuta – Ośrodek Psychologiczny AVITA

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi trudności z kontrolowaniem zachowań impulsywnych, tak związanych z używaniem substancji odurzających (narkotyki, alkohol), jak i hazardem, korzystaniem z komputera czy w sferze seksualnej. W swojej pracy zwraca uwagę zarówno na ograniczanie zachowań problemowych, jak i całokształt funkcjonowania emocjonalnego i życiowego klienta.
dr Piotr Radziwiłłowicz

Dr Piotr Radziwiłłowicz

Psychiatra, klinicysta z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, wychowawca wielu pokoleń studentów Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Autor książek i wielu artykułów. Biegły sądowy. Autor i propagator wielu badań z zakresu psychofarmakologii. Ekspert w zakresie psychiatrii klinicznej ze szczególnymi sukcesami w leczeniu depresji i nerwic, specjalista także w zakresie seksuologii i psychiatrii sądowej.
Anna Pawlak- Lawrenz

Anna Pawlak- Lawrenz

Absolwentka Pedagogiki Pracy, Podyplomowych Studiów Zarządzania Kadrami oraz Szkoły Trenerów Biznesu w Grupie TROP. Certyfikowany Coach ICC (2004), uczestniczyła w Master Coach ICC (2005), absolwentka Akademii Coachingu na poziomie CoachWise Essentials (2007) oraz Equipped (2008) akredytowanej w ICF. Praktyk NLP. Posiada doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi, jako kierownik działu personalnego nadzorowała procesy rekrutacji, od 2004 roku jako kierownik projektów rekrutowała, szkoliła, motywowała zespoły niezależnych konsultantów w ramach prowadzonych inicjatyw. Obecnie pracuje jako coach wyższej kadry menedżerskiej w ramach programów Executive Coaching, współpracując z klientami prowadzi kompleksowe projekty diagnostyczno - konsultingowe dla firm. Prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania z zakresu Assessment / Development Center.
Jakub Lewandowski

Jakub Lewandowski

Coach ICC /Trener / Mówca Motywacyjny / Właściciel PASJA Grupa Dobrych Trenerów/ Pasjonat „przebudzania” ludzkiego potencjału

Autor artykułów z psychologii biznesu i rozwoju osobistego, a także merchandisingu w Detal Dzisiaj, Wiadomości Handlowe, Personel i Zarządzanie, Business Coaching. Wystepuje jako ekspert z psychologii biznesu w TVN CNBC, TVN 24. Wykłada na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im.L.Koźmińskiego, w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, W Szkole Zarządzania Sprzedażą Mc Hayes&Stewart Group oraz w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach. Prowadzi szkolenia z psychologii biznesu, rozwoju osobistego, przywództwa, merchandisingu. Jako Coach ICC specjalizuje się w business i executive coachingu. Największe sukcesy to: uruchomienie studiów podyplomowych "Akademia Trenera Biznesu" w WSB w Toruniu, wyróżnienie w konkursie Trener Sprzedaży Roku 2008 w Polish National Sales Awards. Pasje: podróże i kultura Wschodu, sztuki walki.

Obejrzyj naszego eksperta w TVN CNBC:
Katarzyna Latek-Olaszek

Katarzyna Latek-Olaszek

Trener zarządzania i przywództwa, ekspert rozwoju osobistego - LATEK KONSULTING

Trener, coach, wykładowca autorskich programów w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie, współautorka studiów podyplomowych Trenerstwo i Coaching. Pracuje technikami coachingowymi, action learning, wykorzystuje także techniki z choreoterapii. Doktorantka ALK, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie ludźmi w firmie. Posiada Certificate International Coach ICC, Certificate BTEC Professional Certificate Training, Learning and Development. Ukończyła program Improving Management Skills na licencji International Education Society London oraz CoachWise Essentials Program. Ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w korporacjach międzynarodowych i polskich w obszarze Human Resources.
Joanna Kolenda

Joanna Kolenda

Psycholog, trener, asesor, konsultant z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.

Z wykształcenia psycholog, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego z piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Ścieżka zawodowa prowadziła od psychologa klinicznego w szpitalu psychiatrycznym, poprzez trenera wewnętrznego i wsparcie rozwojowe dla kilkusetosobowego zespołu sprzedawców w międzynarodowym koncernie, trenera i konsultanta w firmie doradczej, aż po dyrektora pionu biznesowego w korporacji, aktualnie prezes firmy konsultingowej Testineo. Trener i konsultant w wielu obszarach ZZL, dla wielu branż, w tym bankowej, produkcyjnej, budowlanej, medycznej, ubezpieczeniowej, tytoniowej. Kierownik wielu projektów szkoleniowych i doradczych, autorka programów rozwojowych dla trenerów, asesorów i konsultantów, opiekun młodszych trenerów i konsultantów. Pracowała jako uczestnik procesów rekrutacji, selekcji oraz tworzenia ścieżek kariery. Wdrażała systemowe rozwiązania dla HR w wielu organizacjach, systemy ocen, kompetencji, opisy stanowisk oraz kompleksowe wdrożenia po audytach organizacyjnych, którymi kierowała. Współzałożyciel i merytoryczny opiekun pierwszych w Polsce studiów podyplomowych dla asesorów przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, wykładowca studiów podyplomowych z zakresu Oceny i Rozwoju Pracowników na SWPS, Politechnice Gdańskiej, a także studiów podyplomowych w zakresie Rekrutacji i Selekcji oraz MBA w zakresie Zarządzania Karierą, w Akademii im L. Koźmińskiego, a także Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Stały współpracownik redakcyjny Personelu i Zarządzania. Współautor Modelu Kompetencji Podstawowych.
BAZA WIEDZY
NASI EKSPERCI RADZĄ
EMAIL Udostępnij na Blipie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze podziel się
dotpay